Co zrobić w przypadku luźnych stolców, bólu brzucha, osłabienia organizmu i ogólnego zmęczenia?

Od około tygodnia mam luźne stolce, codziennie do 3 razy dziennie, od wczoraj dosc mocno śmierdzą. Od 2 dni doszedł mi do tego ból brzucha i ogólne osłabienie organizmu, zmęczenie. Co to może być? Jakie badania wykonać? W diecie małe zmiany były, ale nie jakieś znaczące.

Lek. Michał Lenard

Objawy sugerują infekcję wirusową jelit. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!