Co zrobić w przypadku pęcherzy pojawiających się w wyniku przyjmowania leków odwadniających?

Witam mam pytanie moja mama jest osobą niepelnosprawna jest unieruchomiona od pasa w dół. Ma bardzo duże obrzęki nóg do tego stopnia że skórę ma jak papier ostatnio była w szpitalu ponieważ miała zatorowosc plucna w szpitalu oglądał mamę między innymi dermatolog i chirurg po wyjściu do domu zapisano mamie 3 leki odwadniajace niestety mam wrażenie że obrzęki są jeszcze większe robią się pęcherz które pękają i robią się rany a z nich wyciek duża ilość płynu tyle że trzeba poskładać bo robią się kalurze nie mam już sposobu jak mamie pomoc gdzie kolwiek idę to lekarze mówią że to przez choroby które mama ma i brak ruchu i nikt nie chce pomóc a ja boję się że skóra mamie pęknie tak że nic nie da się już zrobić proszę o pomoc gdzie powinnam się z mamą udać nadmienię że mama choruje na niedoczynność tarczycy cukrzycę oraz ma wirusa wotriby typ c

Leki odwadniające to właściwa pomoc, jeśli odbyły się konsultację dermatologiczna i chirurgiczna to wykluczono inne możliwe przyczyny obrzęków kkd. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.