Co zrobić z tym, że moje nerwy są całkowicie zniszczone?

Chciał bym się dowiedzieć co mam zrobić z tym że moje nerwy są całkowicie zniszczone. Nic nie mogę zapamiętać ani się nauczyć. Nie słyszę normalnie dźwięki tylko jakiś głos w tle mam odczucia na całym ciele tak nie wiem jak to określić żeby nie wyszło zaraz że jestem chory psychicznie

Dzień dobry,
Doradzałabym Panu konsultację z psychiatrą, gdyż bez obszerniejszego wywiadu nie można nic powiedzieć na ten temat. Pana opis nie zawiera różnych istotnych informacji np. czym Pana zdaniem zniszczył Pan sobie nerwy? Czy niemożność zapamiętania wynika z braku koncentracji? Co aktualnie dzieje się stresującego w Pana życiu? itp. Z pewnością konsultacja z lekarzem jest tu bardzo wskazana i najprawdopodobniej pomocna okazałaby się farmakoterapia. Mam nadzieję, że wszystko wkrótce się wyjaśni.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/