Codzienne wzdęcia, uczucie kwasu, kwaśny posmak w ustach i problem z oddychaniem

Witam mam 25 lat i bardzo intensywne zycie Niestety od pewnego czasu bardzo przeszkadza mi w zyciu dyskonfort spowodowany dziwnym uczuciem w brzuchu . Codzienne wzdecia, uczucie kwasu, kwasny posmak w ustach. Do tego wszystkiego dochodzi rowniez uczucie problemu z oddychaniem, specjalnie pisze uczucie poniewaz nie odczuwam problemu z odddychaniem czysto teoretycznych jedynie takie uczucie jakby cos przeszkadzalo mi wziac do konca oddechu "calą piersią". Co mi jest ??

Witam. objawy mogą wskazywać na chorobę refluksową żołądkowo-przełykową, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego