Cofanie się moczu u dziecka w brzuchu
Kiedy corka byla w ciazy lekarz wykryl cofanie moczu dziecka.Po porodzie dzieciatko mialo robione badania i powiadomiono ze wyniki sa dobre -usg ,mocz.Wnusia ma skonczone 3latka rozwija sie dobrze kiedy jest chora ,co jakis czas ma badanie moczu.wynik dobry .Niepokoi mnie jej bladziutka buzia i pod oczkami cienie-raczej mocny rozowy kolor,brak apetytu,raczej tylko miesko mleka w ogole. Dopomina sie o soczki w butelce pije duzo -te dla dzieci.Wczoraj miala temp38 ale dr nic nie stwierdzil.Martwie

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań. Ze względu na jasny kolor skóry proponuję wykonać morfologię aby wykluczyć niedokrwistość.