Comiesięczna grzybica pochwy u 27-latki

Mam 27 lat, jestem 4 lata po porodzie. Od dwóch lat zmagałam się z comiesięczna grzybicą pochwy, 4 miesiące temu wykryto Chlamydie trachomatis. Zostałam leczona, po miesiącu znowu grzybica. Dostałam leki i póki co pierwszy raz spokój, to już 3 miesiąc bez grzybicy. Jednak podczas stosunków nawet bardzo delikatnych i mimo nawilżenia czuje dyskomfort, czuję też ból przedsionka pochwy. Miałam robione badania ginekologiczne w tym kierunku oraz usg. Nie wykryto nieprawidłowości. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskie ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać ponownie do lekarza ginekologa, po wykluczeniu przyczyn z jego dziedziny proponuję udać się do lekarza seksuologa.