Coraz większe, otwierające się i krwawiące rany na nogach

Witam.Moja babcia ma na nogach poniżej kolan coraz większe otwierające się i krwiawiące rany. Na dodatek z nóg sączy się nieustannie płyn. Całe ciało jest obolałe i babcia nie pozwala się dotykać. Jest osłabiona na tyle że nie może się sama podnieść i najeść. W szpitalu załamują ręce. Ostatnio jasny płyn zaczął lecieć również z przedramion. Co to może być? Proszę o pomoc.

Witam,
wskazana jest diagnostyka na oddziale chorób wewnętrznych.
Możliwe zmiany naczyniowe, problemy krążeniowe, zakażenie, cukrzycowe.
Trudno mi cokolwiek napisać bez znajomości historii choroby pacjentki

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, takie rany (nie wiem co jest przyczyna) powinny byc leczone badz przez dermatologa, badz chiruga ale także lekarzy innych specjalizacji w zależności od przyczyny. Niestety nie ma możliwości dokładnej porady w takiej sytuacji przez internet. Pozdrawiam