Cuchnięcie z ust a wyniki badań gastroskopii, wymazy z jamy ustnej i RTG zatok

Mój problem to zdiagnozowanie przyczyny fetor ex ore.(z jamy intensywny zapach zbuka,fermentacji)Stomatolgicznie stan b.dobry.Gastroskopia:bez zmian,zapaleń,stan dobry.Rtg zatok:niewykształcone zato.czołowe.Morfologia:w normieRKZ:niskie pO2-51,8Wymaz z jamy:candida(przeleczona flukonazolem)Objaw dodatkowy:pękanie wzdłużne wew.dolnej wargi ust.Myślę że to toksyna jakiejś bakterii.Jakie jeszcze badania mogę robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.