Ćwiczenia rąk a ich wpływ na zdrowie

Codziennie wykonuję 3 serie po 6 uciśnięć ręki- trzymając jak najdłużej(tradycyjnym ściskaczem ze sprężyną). Może to mieć jakiekolwiek negatywne skutki dla zdrowia? Na pewno podczas napinania mięśni wychodzą żyły.

Naczynia uwidaczniają się ze względu na silne i długie napięcie mięśni. Wszystko zależy jak długo trwa ten moment, o ile nie występują żadne problemu krążeniowe, nie widzę problemu.