Czas działania Setaloftu

Zażywam lek setaloft 3 tygodnie, na początku było wszystko w miarę dobrze. Niestety w 3 tygodniu lęki się nasiliły. Czy to normalne? ile trzeba czekać na działanie setaloftu? kobieta 32 lata

Przez trzy tygodnie nie da się całkowicie wyleczyć choroby. Być może obok objawów lęku ma Pani inne i wskazane będzie dołączenie innego leku. W okresie leczenia będą się zdarzać momenty lepsze i gorsze, kiedy objawy wracają. Rzadko choroba ustępuje całkowicie i od razu.