Czas leczenia boreliozy doxucykliną

Czy wystarczy 3 tygodniowa kuracja doxycylinum żeby wyleczyć bolerioze- wynik badania 35,31 RU\ml. Mam nadwrażliwość na ostre światło, bóle głowy pojawiające się nagle, uczucie jakby mięso odchodziło mi od kości i jestem osłabiona ,że czasem ledwo trzymam się na nogach Bardzo proszę o odpowiedż. Z poważaniem Dorota

Lek. Katarzyna Szymczak

Czas leczenia boreliozy ustala się indywidualnie, przy wyniku przeciwciał nie podała Pani normy, objawy opisywane przez Panią moga wskazywać na tzw zespół poboreliozowy.
Pozdrawiam