Czas zwolnienia lekarskiego po operacji przepukliny z użyciem siatki

Mialam operacje przepukliny z uzyciem siatki na karcie informacyjnej napisane jest zakaz dzwigania ciezarow przez 3 miesiace pracuje w gastronomi i nie wiem jak to sie ma do kilogramow ile moge przebywac na zwolnieniu.

Nie wiem ile kg "przerzuca" Pani codziennie! Proszę udać się do operatora i ew. prosić o dłuższe zwolnienie!!! pozdrawiam , zż