Czemu bolała mnie pierś, miałam gorączkę i spóźniał mi sie okres?

Mam 15 lat. Ostatnio w prawej piersi wyczułam coś twardego, było zaczerwienione, strasznie bolało. Miałam gorączkę i jeszcze na dodatek okres spóźnia mi się już 15 dni. Po kilku dniach ból ustał. Co to znaczy?

Witaj,
niestety bez możliwości badania oraz zebrania dokładnego wywiadu (rozmowy z lekarzem) nie ma możliwości określenia co mogło być przyczyną dolegliwości. Proponuję wizytę u lekarza - może być pediatra lub ginekolog dziecięcy.

Pozdrawiam serdecznie