Czemu mój penis nie staje do końca?

Witam, mam pytanie, od jakiegoś czasu mój penis nie chce stanąć do końca. Nie wiem w czym tkwi problem, nie pije i nie palę zbyt wiele, nie masturbuję się, aż tak często. Gdy chciałem współżyć z kobietą mój penis nie był twardy i nie był w największym wzwodzie. To samo jest podczas masturbacji. W czym tkwi problem?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaj!

Przyczyn niepełnego wzwodu może być wiele. Częstą przyczyną osłabionej erekcji jest rzeczywiście nadmierna masturbacja. Daje to szczególnie efekty podczas próby zbliżenia z partnerką. Często bowiem, wskutek osłabienia czułości na bodźce, stymulacja podczas zbliżenia nie jest wystarczająca do osiągnięcia wzwodu. Z kolei inną przyczyną może być podjęte dopiero współżycie i koncentracja na pomyślnym rezultacie zbliżenia, która w konsekwencji często utrudnia osiągnięcie wzwodu.
Wreszcie, poważną przyczyną zaburzeń erekcji jest tryb życia, towarzyszący stres, niewłaściwa dieta itp. Jeżeli eliminacja tych czynników nie przyniesie pożądanego skutku, zalecam kontakt z urologiem.

Pozdrawiam