Czerwienienie się skóry na twarzy

Mam 24 lata zawsze miałam lekkie problemy z zaczerwienianiem się skóry na twarzy jednak ostatnio problem się nasilił. Np. kiedy idę szybszym tempem do pracy (co nie sprawia mi trudności) lub w pracy kiedy dosłownie przez moment szybciej się poruszam czerwienienie się wtedy nasila w bardzo dużym stopniu. Kiedyś miałam lekkie zaróżowienia skóry a teraz jestem czerwona jak burak. Występuje to również kiedy jest jakaś zmiana temperatury. Od roku mam niedoczynność tarczycy Co zrobić aby tego unikać?

Dzień dobry,

Czy tarczyca jest właściwie wyrównana? Dobrze byłoby, gdyby w momencie wystąpienia objawów zmierzyła Pani sobie ciśnienie i tętno. Warto również zgłosić się do lekarza, aby Panią dokładnie zbadał i w razie potrzeby zlecił konieczne badania.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz