Czerwona plamka na szyi i czerwone, swędzące plamki na penisie

Witam, Twarz smaruję kremem D*** na trądzik. Wydaję mi się, że nie oczyściłem dłoni i dotknąłem właśnie tych miejsc, o których napisałem w pytaniu. Najgorsze są plamki na penisie, które strasznie swędzą. Krem już odstawiłem. Co mam robić?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Prawdopodobnie powstałe zmiany związane są ze stosowanym kremem. Rzeczywiście  proszę zaprzestać stosowania preparatu, warto przez kilka dni przyjmować również preparaty wapnia dostępne bez recepty. Jeżeli zmiany w przeciągu kilku dni nie ustapią, konieczna będzie wizyta u lekarza.

Pozdrawiam