Czerwona, swędząca i wypukła wysypka na udzie

Witam od niedawna nie moge uporać sie z dziwna wysypka?! Otoż niedawno wyskoczylo mi w okolicy uda "górna część" czerwona lekko wypuchła swędząca wysypka czy cos takiego.Męcze sie juz z nią od jakis 4 dni.Średnica około 3-4cm gdy ja drapie to robi sie jeszcze bardziej wypuchła daje fotke http://zapodaj.net/3330a6ea9d594.jpg.html Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Witam,
jest kilka chorób tak się objawiających po zdjęciu trudno postawić jednoznaczną diagnozę. Proponuje tribiotic 2xdziennie.
Jeśli zmiany nie ustąpią do 14 dni należy zgłosić się do dermatologa.
Pozdrawiam