Czerwona, wystająca kropka o nieregularnym kształcie na piersi - co to może być?

Witam na piersi wyrosła mi czerwona odstająca kropka. Ta kropeczka jest nie równa i odstająca wydaje mi się nawet ze coraz bardziej na tej piersi niżej pod brodawka odczuwam ukucia Nie częste i bolesne ale się zdarzają. Z kolory czerwonego robi się ciemniejsze. Bardzo mnie ona martwi

Szanowna Pani, ciężko jest cokolwiek napisać bez jakichkolwiek wyników badań. Najlepiej będzie jak uda się Pani do ginekologa.