Czerwone kropki na żołędzi penisa i maź pod napletkiem

Witam! Od około trzech lat mam problem z moim członkiem, problem polega na tym że raz na jakiś czas na żołędziu i pod żołędziem pojawiają czerwone kropki i wyczuwam pod napletkiem taką jakby białą maź( nie jest jej dużo) i przy tym czuje jak mój organizm jest osłabiony jak przy grypie, mniej więcej po upływie około 2 tygodni ustępuje to. Dodam ze od trzech lat robiłem trzy razy badania na choroby weneryczne takie jak syfilis, HIV,AIDS itp. i zawsze wyniki były perfekcyjne.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą.