Czerwone plamki na piersiach u 33-latki

Witam mam mały problem i troszkę się boje otóż ostatnio facet pieścił moje piersi chyba zbyt mocno i chyba za mocno używał zębów, widziałam że mam czerwone sutki, na drugi dzień zauważyłam czerwone plamki jakby popękane naczynka :( troszkę się przesztraszyłam smaruje piersi maścią bephanten i już to pomału blednie, niewiem czy moje jakieś obawy są uzasadnione? bardzo proszę o odpisanie i ewentualne uspokojenia mnie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane podrażnieniem. Jeśli nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.