Czerwone plamki z tyłu głowy owłosionej

Od miesiaca wiem, ze mam czerwone plamki z tylu glowy owlosionej jeszcze przy karku. Byc moze sa tam dluzej, o czym ja nie wiem. Nie Bola, nie swedza i nie luszcza sie - poprostu sa. Bylam u dermatologa, ktory stwierdzil, ze to jest NIC i moze mam to od dziecinstwa, tego sie nie leczy. Nie rozumiem, czy naprawde ma tak byc i jest to normalne??? Nadmieniam, ze 2,5 m-ca temu mialam koronarografie i pomyslalam, ze to moze uczulenie na podany kontrast - ale tak dlugo trzyma?

Była Pani u dermatologa, który Panią zbadał, jednak mu Pani nie uwierzyła. Uwierzy Pani komuś, kto nigdy Pani nie badał i nie widział Pani skóry?