Czerwone plamy na nogach po kąpieli

Dobry Wieczór. Z tej strony Alicja i mam 20lat. Mam pewien problem. Po kapieli na nogach w niektórych miejscach wyskoczyly mi dziwne czerwone plamy tzn na nie całej lydce, na nie calym udzie i na stopie.. Pierwszy raz mi sie to zdazylo. Co to oznacza?

Witam,
w celu udzielenia odpowiedzi proszę zamieścić fotografie wymienionych przez Panią zmian,ewentualnie przesłać na moją skrzynkę mailową.
pozdrawiam