Czerwone plamy na wewnętrznej stronie dłoni

Od pewnego czasu po wewenetrznej stornie palca srodkowego i serdecznego obu dloni, choc na lewej mniej(jetsem praworeczna)pojawiaja sie czerwone plamy z malymi krostkami wypelnionymi wodaSkorajest sucha i luszczy sieSwedziMam spokoj przez kilka dni a potem wracaWydaje mi sie, ze zaognia sie po konatkcie z sokiem z owocoow czy warzyw podczas krojenia i obieraniaMiewalam podobne krostki ale na calych dloniach i tylko w okresie letnimW pracy przegladam stare akta, moze to od kurzu? Co to moze byc?

Witam,
Opisane przez Pania objawy mogą świadczyć o reakcji alergicznej ( kontaktowej) Polecam wizyte u specjalisty dermatologa lub alergologa. Pozdrawiam