Czerwone powieki u 18-latki

Od zawsze mam czerwone powieki. Czym może być to spowodowane? Jak można to leczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić odpowiednie postępowanie bez badania lekarskiego. Proponuję udać się do dermatologa celem ustalenia odpowiedniego postępowania.

Witam przyczyn może być wiele, warto odwiedzić dermatologa.

Proszę również przeanalizować swoją pielęgnację cery: czym jest ona myta, co jest na nią nakładane.Proszę opisać może coś należy z pielęgnacji wyeliminować.