Czerwony śluz oraz ból piersi i macicy a szansa na ciążę

do zbliżenia doszło 3stycznia a 10-11 mój śluz był rano czerwony przy tym strasznie bolały mnie piersi okres powinnam mieć w przyszłym tygodniu ale bardzo chcemy mieć drugie dziecko czy jest szansa że się udało tylko cały czas boli mnie macica i pęcherz tylko nie wiem czy to dobre oznaki

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych.