Częste anginy, ropne zapalenie krtani i górnych dróg oddechowych

Witam bardzo prosze o porade w sparwie dla mnie bardzo waznej do jakiego specjalisty powinnam się udać mam bardzo częste anginy ropne zapalenia krtanii i górnych dróg oddechowych często mam chrype i tracę głos ogólnie lekarz pierwszego kontaktu twierdzi że antybiotyki na mnie już nie działaja ponieważ zdarza sie tak że dwa razy w miesiacu biore antybiotyk przyjmuje rózne leki na odporność i nadal nic nie pomaga wyniki badań sa dobre wizyty u larynogolga tez nic nie dają prosze o pomoc

Antybiotyki nie działają na człowieka tylko na drobnoustroje chorobotwórcze. A jaki to drobnoustrój Ci dokucza i na jakie leki jest wrażliwy i jak Cię na niego uodpornić to powinien do tego dojść każdy lekarz medycyny oraz Twój laryngolog. To takie proste, to ABECADŁO. Pokaż im moją odpowiedź