Częste bóle klatki piersiowej a refluks

mam pytanie odnosnie bolu w klatce piersiowej,jeszcze nie bylam z tym u specjalisty,ale chcialam skonsultowac sie przed wizyta ,zeby moze troche sie uspokoic,mam czesto zgage,ale maz ma stwierdzony refluks i podbieram mu Goprazol po ktorym jej nie mam,ale odczuwam bol ,pieczenie,czasami calej czasami tylko z prawej strony,troche sie niepokoje,bo w internecie wyczytalam,ze raczej to jest bol przypominajacy zawal,wiec powinnien byc po lewej stronie,strasznie sie boje,ze to cos powazniejszego

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko postawić diagnozę, jednak opisany przez Panią ból bardziej pasuje na dolegliwości z przewodu pokarmowego. Dla pewności warto jednak udac się do specjalisty, wykonać ekg oraz morfologię, być może gastroskopię.
Pozdrawiam