Częste i obfite miesiączki przez pierwsze 3 dni

witam.mam czeste miesiaczki i bardzo obfite przez pierwsze 3 dni.co moze byc przyczyna tego?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zbyt częste miesiączki to krwawienie pojawiające się częściej niż co 22 dni. Jeśli menstruacja nie pojawia się częściej nie ma powodów do niepokoju. Obfite krwawienie w trakcie pierwszych dni okresu również należy do fizjologii.