Częste skoki ciśnienia przed wypróżnieniem

witam Ania 33 l mam częste skoki cisnienia przed wypróżnieniem, tzn nagle robi mi się słabo kręci się w głowie i wtedy czuje że chce się załatwić, co to może być byam przebadania kardiologicznie usg echo i ekg w normie, tarczyca w normie, mam przepuklinę przepony (gastroskopia), takie skoki mam ok raz na dwa tyg skacze mi do 160/90 jak sie załatwe albo pochodze zaraz przechodzi. Kiedy coś zjem więcej np surowe warzywa też dostaje skoku cisnienia i zaraz przechodzi jak wstane i pochodzę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanej juz diagnostyki będzie można określić odpowiednie postępowanie.