Częste występowanie siniaków na nogach, przewlekły ból gardła, bóle kości i mięśni

witam serdecznie od roku czasu zauwazylam ze czesto robia mi sie siniaki na nogach czasami jestem zmeczona robi mi sie slabo musze odpoczac a potem to samo przechodzi,od 2 lat mam bol gardla robilam wymaz ale wszystko jest ok,mam bole kosci miesni wszystkie te objawy nie wystepuja dziennie ale sa robilam badanie krwi i czekam na wynik, mam tez problem z watroba od 20 lat mam hbs dodatni, prosze o jakas porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, badania krwi powinny pokazać czy dolega Pani choroba wątroby. Powinna Pani jeszcze dorobić badanie koagulogiczne krwi. Proponuję z wynikami udać się do lekarza rodzinnego, który na podstawie wyników, oraz przeprowadzonego badania będzie mógł określić konieczność dodatkowych badań, ewentualnych konsultacji specjalistycznych.