Częste zapalenie pęcherza moczowego po porodach

Jestem 30-letnią kobietą, nie urodziłam dzieci.Od dłuższego czasu borykam się z częstymi zapaleniami pęcherza moczowego. Dodam jeszcze,że od wielu lat borykam się z problemem nie wypróżniajacego się do końca pęcherza i mam prawą nerkę położoną miednicznie.Czy wada ta powoduje moje dolegliwości, czy też powinnam udać się do specjalisty (jakiego?)celem przeprowadzenia innych badań? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza urologa, po badaniu będzie mozna okreslić konieczność dalszej diagnostyki i ewentualnego leczenia.