Częstotliwość karmienia 4-miesięcznego dziecka

witam.Moj synek 4 pazdziernika skonczy 4 miesiace ile razy powinien jesc na dobe? zdarza sie ze je w nocy czy to dobrze ze budzi sie np jesc o godz 2:30 i potem 6:30 czy powinien raczej przespac cala noc spokojnie? Dodam ze jest karmiony mlekiem modyfikowanym

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Karmienie na wyraźne życzenie dziecka jest dopuszczone.