Czy ból podbrzusza i piersi świadczą o ciąży, czy zbliżającej się miesiączce?

Witam ostatni okres miałam 17 sierpnia. Od dnia 01.09 do dnia 04.09 kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia czy jest możliwość zw zasslam w ciążę. Cykl miesiaczkowy mam co 30 dni. Pobolrwa mnie podbrzusze tak jak na okres o piersi też mnie bolą. Czy jest możliwość zw jestem w ciąży czy mam spodziewać się okresu.

Lek. Paweł Szadkowski

Były to Pani dni płodne, więc istnieje możliwość ciąży. Badanie betaHCG z krwi po 10 dniach od stosunku jest już wiarygodne, więc może już Pani wykonć badanie.