Czy ból podbrzusza jest normalny na początku ciąży?

Dzień dobry, czy ból brzucha i uczucie lekkich skurczy w 4tyg ciazy jest normalne? Dziś zrobiłam test z krwi wyszło mi 732 Beta HCG. W poniedziałek mam wizytę u ginekologa. Pozdrawiam
KOBIETA, 25 LAT 4 tygodnie temu

Dzień dobry,

Wiele kobiet na samym początku ciąży odczuwa różne dolegliwości związane z ciąża. Wśród objawów wymieniany jest "kłujący " ból brzucha. Jest to normalny objaw. W poniedziałek powinien być widoczny pęcherzyk ciążowy.

Powodzenia

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska