Czy bóle oczu mogą wskazywać na cukrzycę?

Mam dobre wynki moczu i krwi.A czesto bola mnie oczy i slabo widze.Czy to juz sa obiawy cukrzycy?

Dzień dobry,

jednym z objawów cukrzycy są problemy ze wzrokiem - natomiast nie musi to być w 100% właśnie ta choroba. Proszę się skontaktować z lekarzem rodzinnym, a następnie wykonać badanie poziomu glukozy na czczo i ewentualne dodatkowe badania, które zleci lekarz. Dopiero na tej podstawie będzie można Pana diagnozować.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga