Czy Calminax działa na szumy uszne?

Witam. Czy tak bardzo reklamowany CALMINAX ma tak dobre działanie na szumy uszne. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Calminax jest suplementem diety, a to oznacza m.in., że jego skuteczność nie została potwierdzona badaniami klinicznymi. Sugeruję udać się do lekarza laryngologa w celu zbadania i uzyskania najlepszych zaleceń.