Czy choroby laryngologiczne mogą wynikać z powodu trzeciego migdałka?

Witam.Mam 4,5 letnią córkę.Od 2 lat ciągle choruje.Zapalenie oskrzeli,anginy.Obecnie jesteśmy od tygodnia w Istebnej w szpitalu.Corka miała badania krwi i moczu a dziś laryngologa.Ma zabiegi inhalacji celowych. Od roku chodziłam po laryngologach bo zauważyłam objawy 3 migdałka.W efekcie leczenia przerósł.Usluszlam że po miesiącu podawania kropli do nosa udać się do laryngolog i ustalić wycięcie go.Jednak czy możliwe jest że choroby te są jego przyczyny?.Córka kaszle przy zmęczeniu ,bieganiu .corobic

Wymieniła Pani prawie wszystkie cechy przerostu migdałka. Brakuje tylko zapaleń ucha, głuchoty i alergii. Jeżeli migdałek jest rozpoznany należy go jak najszybciej usunąć, ponewaź jesienią dolegliwości się nasilą. Ja zabieg wykonuję natychmiast po rozpoznaniu, zanim dojdzie do powikłań. Taki zabieg trwa 5 minut, po godzinie dziecko idzie do domu!
pozdrawiam. Dr.K.Jach 669074760.