Czy Coaxil może powodować tycie?

Coaxil A tycie ? Ponawiam odpowiedź jako lekarz poprawiam odp.lekarza poprzednika że niestety ale po roku czasu stosowania coaxil 3x2 tabel.byla niejedna osoba która przytula I to B.DUŻO np 10-15 kg .lek brała Z innym apetytu wręcz nie miała raczej mniejszy niż przed lekami o wiele mniej jadła ale pojawiły się zaparcia pamiętam I po roku to już ponad 10 kg jak nic było W górę.takze nie zgadzam się z odp.poprzednika

Nie powoduje - idąc za ChPL - jego możliwe efekty uboczne - Często: jadłowstręt, koszmary nocne, bezsenność, senność, zawroty głowy, ból głowy, omdlenie, drżenia, tachykardia, skurcze dodatkowe, ból w klatce piersiowej, uderzenia gorąca, duszność, ból żołądka, ból brzucha, uczucie suchości błony śluzowej jamy ustnej, nudności, wymioty, zaparcia, wzdęcia, ból mięśniowy, ból lędźwiowy, osłabienie, uczucie ściśniętego gardła. Niezbyt często: wysypka grudkowo-plamkowa lub wysypka rumieniowata, świąd, pokrzywka. Rzadko: nadużywanie i uzależnienie od leku, w szczególności u osób do 50. rż. z uzależnieniem od alkoholu lub leków w wywiadzie. Częstość nieznana: podczas leczenia tianeptyną lub wkrótce po jej odstawieniu zgłaszano przypadki myśli lub zachowań samobójczych, trądzik. W przypadku przedawkowania leczenie objawowe i podtrzymujące.