Czy czopki propolisowe dopochwowe opóźniają miesiączkę?

Witam,mam pytanie:czy czopki propolisowe dopochwowe opóźniają miesiączkę?zużyłam całe 10 sztuk by wyleczyć niewielką nadżerkę jaka pojawiła się u mnie po porodzie ostatnią globułkę wzięłam trzy dni temu akurat w danym dniu miała pojawić się miesiączka lecz do tej pory nie wystąpiło krwawienie.Czy brak krwawienia mogły spowodować czopki propolisowe??

Szanowna Pani!

Globulki propolisowe nie powinny opóźnić miesiączki.Musi być jakaś inna przyczyna.

Z poważaniem

katarzyna Lewicka