Czy dalej stosować Concor Cor?

Od dwóch tygodni przyjmuje concor cor 1,25 raz dziennie, ponieważ miałam zbyt wysoki puls z powodu ataków nerwicy. Puls się unormował i był w granicach 60-70. Jednak od dwóch dni waha się między 50-60 w nocy i po przebudzeniu. Czy nie jest zbyt niski? Wizyte u kardiologa mam dopiero za 2 tygodnie i nie wiem czy powinnam dalej brać concor cor.

Witam! Dawka leku jest prawie homeopatyczna, skłonność do tachykardii w nerwicach jest w zasadzie codziennością, ale jeżeli po lekach dochodzi do zwolnienia akcji serca to należy zmniejszyć ich dawkę lub odstawić. Nie ma powodów do leczenia się u "całego wachlarza specjalistów", leczący nerwicę psychiatra poradzi sobie z czynnościowymi napadami tachykardii. Powodzenia W. Łuczkowski.