Czy długie moczenie rany może być niebezpieczne?

Witam, Tydzień temu miałem operację wycięcia wyrostka. Lekarz powiedział, że ranę mam normalnie myć, natomiast dzisiaj zanim pomyślałem to zrobiłem i wziąłem kąpiel, siedziałem w wodzie z zanurzoną raną ok. 15 Minut. Rana wygląda identycznie jak przed wejściem. Pytanie brzmi czy mocno na nabroiłem?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli coś się dzieje z raną konieczna pilna wizyta u lekarza chirurga