Czy drętwienie prawej dłoni, któremu towarzyszy zasinienie, ochłodzenie i ból mogą być objawami nerwicy?
Czy drętwienie prawej dłoni któremu towarzyszy zasinienie, ochlodzenie i ból mogą być objawami nerwicy? TK żył w obrębie aorry , rezonans magnetyczny glowy, usgdoppler prawej ręki bez zmian. Proszę o pomoc. Dodam jeszcze że paraliżowi towarzyszy Podwyższona temperatura oraz wysokie ciśnienie, a z natury jestem niskociśnieniowcem.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Agresja u dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.
Dzień dobry. Trudności w obszarze funkcjonowania psychologicznego często wytwarzają objawy somatyczne, również te, które Pani opisuje. Najistotniejsze jest, oczywiście, by wyeliminować przyczyny medyczne ich wystąpienia. Jeżeli lekarze nie widzą powodu do niepokoju w kontekście diagnostyki medycznej, zachęcam Panią do umówienia się na konsultację psychologiczną. Pozdrawiam serdecznie.
http://progress.warszawa.pl/