Czy drętwienie rąk może oznaczać depresję?

Dwa miesiące temu zmarła moja córeczka urodzona w 24 tygodniu ciąży z powodu stanu przed rzucawkowego. Od tego czasu często mam uczucie lęku, problemy z koncentracją i czasem takie dziwne uczucie jakby moje ręce były z kamienia i nie mogłabym nimi ruszać. Nie wiem co mi dolega czy to jakaś depresja?

Dzień Dobry Pani,

Proszę przyjąć ode mnie wyrazy rozumienia w przeżywaniu tak trudnego dla Pani doświadczenia.

Zaprezentowane przez Panią symptomy (stanu prodepresyjnego?) są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki oraz podjęcia przez Panią (komplementarnego) leczenia.

Proszę nie czekać, nie zostawać z tym i w tym samej i sięgnąć po potrzebne Pani wsparcie specjalistyczne.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Szanowna Pani,

proszę przyjąć wyrazy współczucia z powodu śmierci córeczki, wskazane jest wsparcie specjalistyczne - psychoterapia, z pomocą specjalisty łatwiej będzie zrozumieć problem.

Pozdrawiam serdecznie