Czy duszności, kołatanie serca i mrowienie kończyn to ZMS?

Od kilku miesiecy bardzo sie zle czuje. 2 lata temu stwierdzono u mnie chorobe Gravesa-Basedova z nadczynnoscia tarczycy. Od poltora roku tarczyca jest w normie (25ug L-tyroksyny dziennie). Objawy: strach, DUSZNOSCI, kolatania serca, czasem barykardia 45-48, zaburzenia widzenia, zadko mrowienia konczyn, roznorodne bole w klatce piersiowej - od klucia do tlumiacego bolu w roznych miejscach. Morfologia, EKG, Echo serca, cukier jest OK. Nie moge normalnie zyc tak jak kiedys. Czy to moze byc ZMS?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można ustalić odpowiednia dalsza diagnostyke