Czy dziecko 9-miesięczne wymaga operacji przepukliny?

Przepuklina Pachwinowa u dziecka. Synek miał 3 miesiące jak mu uwziegła przepuklina w pachwinie, szpital nie przeprowadził operacji bo się sama odprowadziła. Teraz na USG nie wykazano cech przepuklinowych, a po badaniu chiurug nalega na operacje, od tamtej pory cisza ani razu ona sie nie pojawiła a synek ma 9 miesięcy.. jest możliwe, że nie wymaga operacji? już? tzn. będę konsultować to z innym lekarzem.

Lek. Tomasz Budlewski

ciężko się wypowiedzieć bez badania lekarskiego. proponuję udać się do lekarza chirurga dziecięcego.