Czy efekty odwodnienia mogą rąk długo trwać?

Około tydzień temu, podczas jazdy samochodem przy jednym z gwałtowniejszych zakrętów zacząłem tracić przytomność. Przestraszyłem się, zjechałem na bok i zaczęło mi się kręcić w głowie. Znajomy zawiózł mnie na pogotowie - badania krwi, EKG w porządku, jedyne co lekarz stwierdził odwodnienie. Fakt że tydzień przed tym zdarzeniem miałem ciężki, była to nauka po 10 godzin i 3-4 kawy dziennie. Jednak ten stan utrzymuje się już tydzień czasu, zawsze przy jeździe samochodem mam uderzenia ciepła i tak jakbym tracił przytomność. Dodatkowo jestem ciągle zmęczony i mam samoistne lęki nerwowe. Dodam, że od tygodnia piję elektrolity, suplementuje Potas oraz dbam o dietę. Czy powinienem zasięgnąć porady innego specjalisty? Czy efekty tego odwodnienia mogą aż tak długo trwać?

Odwodnienie może być jednym z wielu powodów takiego stanu. Ale powtarzające sie niepokoje w sytuacjach podobnych do pierwszego epizodu mogą sugerować zaburzenia nerwicowe. Proponuję, bez lęku i obaw, skontaktować się psychiatrą. Być może to zaburzenia nerwicowe.

Pozdrawiam