Czy glukoza po obciążeniu nie jest za niska?

Witam, proszę o interpretację moich wyników obciążenia glukoza. Glukoza na czczo 0,85g/L po obciążeniu 0,69g/L. Insulina na czczo 4,9mUI/L po obciążeniu 23,1mUI/L. Czy te wyniki są prawidłowe? Czy glukoza po obciazeniu nie jest za niska? Staram się zajść w ciaże, czy te wyniki mogą utrudniać poczęcie? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki jest badanie zostało wykonane prawidłowo to mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego