Czy guz lub tętniak może być groźny dla zdrowia?
Witam miałam ostarnio robiony tomograf głowy bez kontrasu wyszło mi że p,łata skroniowego prawego hybodeksyjne ognisko 8mm o prawdopodobnie płynym malacyjne.teraz mam badanie tomograf z kontrastem To jest po to żeby potwierdzić czy jest góz,albo tętnia tak,pytam bo zwariuje z martwienia się .

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Dr n. med. MaĹgorzata Ĺwierkocka
Witam ,ogniskowe zmiany w mozgu powinny być diagnozowane poprzez podanie kontrast, co zwiększa rodzielczość badania. Wstępny opis badania nie sugeruje ani guza ani tętniaka. Pozdrawiam