Czy HIV może się nie ujawnić przez 10 lat?

Dzien dobry, zwracam sie z pytaniem, otoz 10 lat temu odbylam stosunek seksualny, pierwszy moj stosunek z prezerwatywa jednak z przypakowym partnerem nacwakacjach, i teraz zyje w strachu przed hiv, dzwonilam na telefon zaufania i Pani odpowiedziala ze nie mam sie czym.martwic poniewaz po tylu latach wystepowaly by choroby. Jedyne co mi dolega to infekcje drog plciowych o opryszczka (obie jeszcze z czasow podstawowki ) prosze o.odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności może udac się Pani anonimowo do lekarza chorób zakaźnych