Czy Ibuprom może być przyjmowany codziennie przez dłuższy czas bez przerwy?

Choruję na toczeń i rzs. Przyjmuję metotreksat - 15 mg/tydz. i metypred - 4 mg/dz. W okresach zaostrzenia doraźnie ibuprom - 1/dz. Czy ibuprom może być w ten sposób przyjmowany codziennie przez dłuższy czas bez przerwy? Jak długo? Z leków przeciwzapalnych toleruję go najlepiej i przynosi mi dużą ulgę.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli jest potrzebny codziennie to konieczna jest modyfikacja dotychczasowego leczenia,. proszę koniecznie udac sie do lekarza prowadzącego leczenie.